2026-04-06
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC550HN05-W |
| Çapraz Boyut | 55" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 1920×1080 ((RGB), FHD 40PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Yatay Çizgi |
| Etkin Alan | 1209.6 ((W) ×680.4 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 1219.6 ((W) × 692.9 ((H) × 1.4 ((D) mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 2.3%), sert kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 40001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | SVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 8 (Tip) (G'den G'ye) |
| Cam Derinliği | 0.40+0.50 mm |
| İletişimlilik | 6.2% (Tip) (Polarizer ile) |
| Renkleri Göster | 1.07B 68%NTSC |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC | COF İçeriye 2 kaynak çip yerleştirilmiştir |
| Panel Ağırlığı | 2.50Kg (Tip.) |
| Uygulama | Televizyonlar |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 10 bit), 51 pin |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |