2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC550HN07 |
| Çapraz Boyut | 55" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 40PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 1209.6 ((W) ×680.4 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge ((mm) | 1219.6 × 692.9 × 1.3 (H × V × D) |
| Tedavi | Antiglare (Haze 2.3%), sert kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 5000: 1 (Tip.) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 6 (Tip.) ((G'den G'ye) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | SVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Cam kalınlığı | 0.40+0.50 mm |
| İletişimlilik | 7.0% (Tip) (Polarizer ile) |
| Renk Derinliği | 1.07B 99%sRGB |
| Arka ışık | B/L yok |
| Kütle | 2.33Kgs (Typ.) |
| Kullanılır | Televizyonlar |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF 6 kaynak yongaları |
| Sinyal Türü | LVDS (2 ch, 10 bit), 51 pin |
| Voltaj kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 65 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |