2026-04-06
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC650FF05-W |
| Çapraz Boyut | 65" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 68PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 1428.48 ((W) × 803.52 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 1438.48 ((W) × 813.52 ((H) × 1.3 ((D) mm |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Cam Derinliği | - |
| Renkleri Göster | 1.07B 97%DCI-P3 |
| Sıklık | 60Hz |
| Ağırlık | 3.20Kg (Tip.) |
| Yüzey | Parlama (Haze 0%), Sert kaplama (2H), Yansıma karşısı |
| Kontrast oranı | 60001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | SVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 6 (Tip) (G'den G'ye) |
| İletişimlilik | 5.1% (Tip) (Polarizer ile) |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Televizyonlar |
| Sürücü IC | COFDahili 6 kaynak + 8 kapı yongaları |
| Sinyal Arayüzü | V-by-One 8 şeritli, 51 düğme |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |