2026-04-06
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSC650FF06 |
| Diyagonal Boyut | 65" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Çözünürlük | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1428.48(G)×803.52(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar(mm) | 1438.73 × 815.02× 1.3 (G×Y×D) |
| İşlem | Parlama Önleyici (Sis %2.3), Sert Kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 5500 : 1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 6 (Tip.)(G'den G'ye) ms |
| İyi Görüş | Simetri |
| Çalışma Modu | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Cam Kalınlığı | - |
| Işık Geçirgenliği | %5.1 (Tip.)(Polarizörlü) |
| Renk Derinliği | 1.07B %100sRGB |
| Arka Aydınlatma | Arka Aydınlatma Yok |
| Ağırlık | 3.20Kg (Tip.) |
| Kullanım Alanı | TV Setleri |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sürücü IC Listesi | Dahili COF12 kaynak çipleri |
| Sinyal Tipi | V-by-One 8 hat, 51 pin Konnektör |
| Voltaj Beslemesi | 12.0V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |