2026-04-08
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC650FF09-W |
| Diyagonal Boyut | 65" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Çözünürlük | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1428.48(G)×803.52(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 1438.73(G)×815.02(Y)×1.3(D) mm |
| Yüzey | Yansıma Önleyici (Sis %2.3), Sert Kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 5500:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görüş | Simetri |
| Tepki Süresi | 6 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Cam Derinliği | - |
| Geçirgenlik | %5.1 (Tip.)(Polarizörlü) |
| Ekran Renkleri | 16.7M %100sRGB |
| Lamba Tipi | Arka Işık Yok |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sürücü IC | COF Dahili 12 kaynak çipi |
| Panel Ağırlığı | 3.20Kg (Tip.) |
| Uygulama | TV Setleri |
| Sinyal Arayüzü | V-by-One 8 şerit, 51 pin Konnektör |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |