2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC650FJ03-W |
| Çapraz Boyut | 65" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 68PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 1428.48 ((W) × 803.52 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 1438.48 ((W) × 813.62 ((H) × 1.5 ((D) mm |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Yön göster | Simetri |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Plaka kalınlığı | 0.50+0.50 mm |
| Destek Rengi | 16.7M % 100 sRGB |
| Ağırlık | 3.60Kg (Tip.) |
| Çerçeve Hızı | 120Hz |
| Tedavi | Parlama (Haze 0%), Sert kaplama (2H) |
| Kontrast oranı | 35001 (Tip) (TM) |
| Yanıt Zamanı | 6 (Tip) (G'den G'ye) |
| Çalışma Modu | SPVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| İletişim | 3.7% (Tip) (Polarizer ile) |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Tasarlanmıştır | Televizyonlar |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| D-IC ayrıntıları | COF 24 kaynak + 16 geçit çipine sahip |
| Arayüz Tipi | V-by-One 16 şeritli 92 pinli bağlantı |
| Güç kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |