2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSC650FJ12-W |
| Diyagonal Boyut | 65" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1428.48(G)×803.52(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 1438.48(G)×814.37(Y)×1.4(D) mm |
| Yüzey | Parlak (Sis %0), Sert kaplama (2H), Yansıma önleyici |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 5000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görüş | Simetri |
| Tepki Süresi | 6 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Cam Derinliği | 0.50+0.50 mm |
| Geçirgenlik | 5.4% (Tip.)(Polarizörlü) |
| Ekran Renkleri | 1.07B %69 NTSC |
| Lamba Tipi | Arka Işık Yok |
| Frekans | 120Hz (60Hz Giriş) |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sürücü IC | COF Önerilen 16 kaynak çipi |
| Panel Ağırlığı | 3.20Kg (Tip.) |
| Uygulama | TV Setleri |
| Sinyal Arayüzü | V-by-One 8 hat, 51 pin Konnektör |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |