2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSC650FN04-H01 |
| Diyagonal Boyut | 65" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1428.48(G)×803.52(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 1438.48(G)×811.07(Y)×1.3(D) mm |
| Yüzey | - |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | - |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görüş | Simetri |
| Tepki Süresi | 8 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Cam Derinliği | 0.40+0.50 mm |
| Geçirgenlik | - |
| Ekran Renkleri | 16.7M/1.07B 68%NTSC |
| Lamba Tipi | Arka Işık Yok |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Panel Ağırlığı | - |
| Uygulama | TV Setleri |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı.: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı.: -20 ~ 60 °C |