2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC650FN13-W |
| Çapraz Boyut | 65" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 68PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 1428.48 ((W) × 803.52 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 1438.48 ((H) × 814.52 ((V) × 1.3 ((D) mm |
| Tedavi | Antiglare (Haze 2.3%), sert kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 47001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 8 (Tip) (G'den G'ye) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | SVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Plaka kalınlığı | 0.40+0.50 mm |
| İletişim | 5.2% (Tip) (Polarizer ile) |
| Destek Rengi | 16.7M 99%sRGB |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Ağırlık | 3.20Kg (Tip.) |
| Tasarlanmıştır | Televizyonlar |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| D-IC ayrıntıları | COF 12 kaynak çip önerir. |
| Güç kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |