2026-04-09
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC650FN16-W |
| Çapraz Boyut | 65" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 68PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 1428.48 ((W) × 803.52 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge ((mm) | 1438.48 ((W) × 814.52 ((H) × 1.3 ((D) |
| Parlaklık | 0 (cd/m2) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| İyi görünüm | Simetri |
| Cam kalınlığı | 0.40+0.50 mm |
| Renk Derinliği | 1.07B % 68 NTSC |
| Kütle | 3.20Kg (Tip.) |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Tedavi | Antiglare (Haze 2.3%), sert kaplama (2H) |
| Kontrast oranı | 5000: 1 (Tip.) (TM) |
| Çalışma Modu | SVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Yanıt | 8 (Tip) (G'den G'ye) ms |
| İletişimlilik | 5%3 (Tip) (Polarizer ile) |
| Arka ışık | B/L yok |
| Kullanılır | Televizyonlar |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF12 kaynak yongaları |
| Sinyal Türü | V-by-One 8 şeritli, 51 pinli bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 65 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |