2026-03-14
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC750FF01-W |
| Çapraz Boyut | 75" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 59PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 1650.24 ((W) × 928.26 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 1662.24 ((W) × 943.66 ((H) × 1.8 ((D) mm |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Cam Derinliği | 0.70+0.70 mm |
| Renkleri Göster | 1.07B 72%NTSC |
| Sıklık | 120Hz |
| Ağırlık | 6.10/6.71Kgs (Tip/Max.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 2.3%), sert kaplama (2H) |
| Kontrast oranı | 50001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | SVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 6 (Tip) (G'den G'ye) |
| İletişimlilik | 4.2% (Tip) (Polarizer ile) |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Televizyonlar |
| Sürücü IC | COFDahili 24 kaynak + 16 kapı yongaları |
| Sinyal Arayüzü | V-by-One 16 şerit, 97 pin |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |