2026-03-28
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC750FF02-W |
| Diyagonal Boyut | 75" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Çözünürlük | 3840(RGB)×2160, UHD 59PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1650.24(G)×928.26(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 1662.24(G)×943.66(Y)×1.4(D) mm |
| Yüzey | Parlak (Pus %0), Sert Kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 5000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | SPVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görünüm | Simetri |
| Tepki Süresi | 6 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Cam Derinliği | 0.50+0.50 mm |
| Geçirgenlik | 4.47% (Tip.)(Polarizatörlü) |
| Ekran Renkleri | 1.07B %100sRGB |
| Lamba Tipi | Arka Işık Yok |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sürücü IC | COF Dahili 24 kaynak + 16 geçit çipi |
| Panel Ağırlığı | 4.46Kg (Tip.) |
| Uygulama | TV Setleri |
| Sinyal Arayüzü | V-by-One 16 hat, 97 pin Konnektör |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ;Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |