2026-04-10
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSC750FN02-W |
| Diyagonal Boyut | 75" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Çözünürlük | 3840(RGB)×2160, UHD 59PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1650.24(G)×928.26(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 1662.24(G)×941.96(Y)×1.4(D) mm |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| En İyi Görüş | Simetri |
| Cam Derinliği | 0.50+0.50 mm |
| Ekran Renkleri | 16.7M 99%sRGB |
| Frekans | 60Hz |
| Ağırlık | 4.46Kg (Tip.) |
| Yüzey | Parlama Önleyici (Sis %2.3), Sert Kaplama (2H) |
| Kontrast Oranı | 4800:1 (Tip.) (TM) |
| Ekran Modu | PVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Tepki Süresi | 8 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Geçirgenlik | 4.2% (Tip.)(Polarizörlü) |
| Lamba Tipi | Arka Işık Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Uygulama | TV Setleri |
| Sürücü IC | COF Dahili 12 kaynak çipi |
| Sinyal Arayüzü | V-by-One 8 hat, 51 pin Konektör |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ;Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |