2026-03-14
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC750HJ01-W |
| Diyagonal Boyut | 75" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 29PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1650.24(G)×928.26(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 1662.24(G)×943.01(Y)×1.8(D) mm |
| İşlem | Parlama Önleyici (Sis %2.3%), Sert Kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 5000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | 8 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Plaka Kalınlığı | 0.70+0.70 mm |
| Geçirgenlik | %5.68 (Tip.)(Polarizörlü) |
| Desteklenen Renk | 16.7M %68 NTSC |
| Işık Kaynağı | Arka Işık Yok |
| Ağırlık | 6.10/6.71Kg (Tip./Maks.) |
| İçin Tasarlandı | TV Setleri |
| Kare Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| D-IC Detay | COF Dahili 24 kaynak + 16 geçit çipi |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 kanal, 10-bit), 65 pin Konektör |
| Güç Kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |