2026-04-01
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSI290LN01 |
| Çapraz Boyut | 29.0" (Native bar) |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 1920 ((RGB) × 540 69PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 705.6 ((W) ×198.45 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Renkleri Göster | 16.7M |
| Sıklık | 60Hz |
| Ağırlık | TBD |
| Kontrast oranı | 40001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | SPVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 8 (Tip) (G'den G'ye) |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Dijital İşaret,Yüksek Çubuklu LCD |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 10 bit), 51 pin |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |