2026-04-01
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSI370LN01 |
| Diyagonal Boyut | 37" (Yerel çubuk) |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×540 54PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 899.712(G)×253.044(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 4000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | 8 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | SPVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Desteklenen Renk | 16.7M %100sRGB |
| Işık Kaynağı | Arka Işık Yok |
| Ağırlık | 4.70/5.00Kg (Tip./Maks.) |
| İçin Tasarlandı | Dijital Tabela、Genişletilmiş Çubuk LCD |
| Kare Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | Olmadan |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 kanal, 10-bit), 51 pin Konektör |
| Güç Kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |