2026-03-28
| Üreticisi | Samsung |
| Model Adı | LSI490HN01-V |
| Ekran Boyutu | 49.0 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 45PPI |
| Piksel düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 1073.78 ((W) × 604 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge (mm) | 1083.78 ((W) × 615.5 ((H) × 1.3 ((D) mm |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 40001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 6 (Tip) (G'den G'ye) |
| Yön göster | - |
| Çalışma Modu | SPVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Destek Rengi | 1.07B %99 sRGB |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Kütle | 1.80±0.18Kg |
| Kullanılır | Dijital İşaret |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (2 ch, 10 bit), 51 pin Bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |