şirket vakaları Hakkında LSI490HN01-V Samsung LCD ekranı İşlevlere ve parametrelere giriş
Etkinlikler
Bizimle İletişim
chance
Şimdi iletişime geçin
LSI490HN01-V Samsung LCD ekranı İşlevlere ve parametrelere giriş
Üreticisi Samsung
Model Adı LSI490HN01-V
Ekran Boyutu 49.0 inç
Panel Türü a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Karar 1920 ((RGB) × 1080, FHD 45PPI
Piksel düzeni RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 1073.78 ((W) × 604 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge (mm) 1083.78 ((W) × 615.5 ((H) × 1.3 ((D) mm
Tedavi Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (2H)
Parlaklık 0 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 40001 (Tip) (TM)
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Yanıt 6 (Tip) (G'den G'ye)
Yön göster -
Çalışma Modu SPVA, Normalde Siyah, Yayıcı
Destek Rengi 1.07B %99 sRGB
Işık Kaynağı B/L yok
Kütle 1.80±0.18Kg
Kullanılır Dijital İşaret
Yenilenme Hızı 60Hz
Dokunmatik ekran - Hayır.
Sinyal Türü LVDS (2 ch, 10 bit), 51 pin Bağlantı
Voltaj kaynağı 12.0V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 65 °C