2026-03-18
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSI700HN03 |
| Diyagonal Boyut | 70" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 31PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1549.44(G)×871.56(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 1566.44(G)×887.06(Y)×1.4(D) mm |
| İşlem | Parlama Önleyici (Sis %2.3%), Sert Kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 4000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | 8 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | SPVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Plaka Kalınlığı | - |
| Geçirgenlik | %5.7 (Tip.)(Polarizörlü) |
| Desteklenen Renk | 16.7M %66NTSC |
| Işık Kaynağı | Arka Işık Yok |
| Ağırlık | 4.10Kg (Tip.) |
| İçin Tasarlandı | Dijital Tabela、Etkileşimli Beyaz Tahta |
| Kare Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | Olmadan |
| D-IC Detay | COF Dahili 12 kaynak çipi |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 kanal, 10-bit), 51 pin Konektör |
| Güç Kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |