2026-04-02
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSI750FN01 |
| Diyagonal Boyut | 75" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Çözünürlük | 3840(RGB)×2160, UHD 59PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1650.24(G)×928.26(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 1662.2(G)×943.7(Y) mm |
| Yüzey | Parlama Önleyici (Sis %2.3) |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 4000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görüş | Simetri |
| Tepki Süresi | 6 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Ekran Renkleri | 1.07B %72 NTSC |
| Lamba Tipi | Arka Işık Yok |
| Frekans | 120Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Panel Ağırlığı | - |
| Uygulama | Etkileşimli Beyaz Tahta |
| Sinyal Arayüzü | V-by-One Konektörü |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |