2026-03-18
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSI750HF01 |
| Diyagonal Boyut | 75" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 29PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1650.24(G)×928.26(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 1662.24(G)×943.01(Y)×1.4(D) mm |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| En İyi Görüntüleme | Simetri |
| Cam Derinliği | 0.50+0.50 mm |
| Ekran Renkleri | 1.07B 68%NTSC |
| Frekans | 120Hz |
| Ağırlık | 4.70/5.17Kg (Tip./Maks.) |
| Yüzey | Parlak (Pus %0), Sert kaplama (2H) |
| Kontrast Oranı | 5000:1 (Tip.) (TM) |
| Ekran Modu | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Tepki Süresi | 8 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Geçirgenlik | %5.7 (Tip.)(Polarizörlü) |
| Lamba Tipi | Arka Işık Yok |
| Dokunmatik Ekran | Olmadan |
| Uygulama | Etkileşimli Beyaz Tahta |
| Sürücü IC | COF Dahili 12 kaynak + 16 kapı çipi |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (4 kanal, 10-bit), 92 pin Konektör |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ;Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |