2026-03-28
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSM236HP02-G |
| Diyagonal Boyut | 23.6" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 93PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 521.395(G)×293.285(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 532.4(G)×304.94(Y)×1.3(D) mm |
| İşlem | Parlama Önleyici |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 3000 : 1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 8 (Tip.)(G'den G'ye) ms |
| İyi Görüş | Simetri |
| Çalışma Modu | PVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Cam Kalınlığı | 0.40+0.40 mm |
| Geçirgenlik | 3.39% (Tip.)(Polarizörlü) |
| Renk Derinliği | 16.7M 70%NTSC |
| Arka Aydınlatma | Arka Aydınlatma Yok |
| Ağırlık | 530g (Tip.) |
| Kullanım Alanı | Masaüstü Monitör、Oyun |
| Yenileme Hızı | 144Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | LVDS (4 kanal, 8-bit), 40 pin Konektör |
| Voltaj Beslemesi | 12.0V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |