şirket vakaları Hakkında LSM236HP04-M02 Samsung LCD ekran Fonksiyonlara ve parametrelere giriş
Etkinlikler
Bizimle İletişim
chance
Şimdi iletişime geçin
LSM236HP04-M02 Samsung LCD ekran Fonksiyonlara ve parametrelere giriş
Üretici Samsung
Model Adı LSM236HP04-M02
Ekran Boyutu 23.6 inç
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1920(RGB)×1080, FHD 93PPI
Piksel Düzeni RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 521.395(G)×293.285(Y) mm
Çerçeve Açıklığı -
Boyutlar (mm) 532.4 × 304.94 × 1.1 (G×Y×D)
İşlem Parlama Önleyici
Parlaklık 0 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 3000:1 (Tip.) (TM)
Görüş Açısı 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Tepki Süresi 21 (Tip.)(Tr+Td) ms
Görüş Yönü Simetri
Çalışma Modu PVA, Normalde Siyah, Transmisif
Desteklenen Renk 16.7M 69% NTSC
Arka Aydınlatma Arka Aydınlatma Yok
Ağırlık 420g (Tip.)
Kullanım Alanı Masaüstü Monitör
Yenileme Hızı 60Hz
Dokunmatik Ekran Yok
Sinyal Tipi LVDS (2 kanal, 8-bit) , 30 pin Konnektör
Besleme Gerilimi 12.0V (Tip.)
Ortam Koşulları Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C