2026-03-30
| Üretici | Samsung |
| Model Adı | LSM236HP04-M02 |
| Ekran Boyutu | 23.6 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 93PPI |
| Piksel Düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 521.395(G)×293.285(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar (mm) | 532.4 × 304.94 × 1.1 (G×Y×D) |
| İşlem | Parlama Önleyici |
| Parlaklık | 0 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 3000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 21 (Tip.)(Tr+Td) ms |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Çalışma Modu | PVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Desteklenen Renk | 16.7M 69% NTSC |
| Arka Aydınlatma | Arka Aydınlatma Yok |
| Ağırlık | 420g (Tip.) |
| Kullanım Alanı | Masaüstü Monitör |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | LVDS (2 kanal, 8-bit) , 30 pin Konnektör |
| Besleme Gerilimi | 12.0V (Tip.) |
| Ortam Koşulları | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |