2026-04-08
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSM238HL02-M01 |
| Diyagonal Boyut | 23.8" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 92PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 527.04(G)×296.46(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 534.7(G)×307.08(Y)(D) mm |
| İşlem | Parlama Önleyici (Sis %25), Sert Kaplama (3H) |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 1000 : 1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 14 (Tip.)(G'den G'ye) ms |
| İyi Görüş | Simetri |
| Çalışma Modu | PLS, Normal Siyah, Transmisif |
| Cam Kalınlığı | - |
| Geçirgenlik | 4.45% (Tip.)(Polarizörlü) |
| Renk Derinliği | 16.7M |
| Arka Aydınlatma | Arka Aydınlatma Yok |
| Ağırlık | 400g (Maks.) |
| Kullanım Alanı | Masaüstü Monitör |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sürücü IC Listesi | Dahili COF 4 kaynak çipi |
| Sinyal Tipi | LVDS (2 kanal, 8-bit), 30 pin Konektör |
| Voltaj Beslemesi | 5.0V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |