2026-04-16
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSM238HL05 |
| Çapraz Boyut | 23.8" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | - |
| Yanıt | - |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| Renk Derinliği | 16.7M |
| Arka ışık | B/L yok |
| Kütle | - |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |