2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSM238HP01-M01 |
| Diyagonal Boyut | 23.8" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 92PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 525.89(G)×295.81(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar(mm) | 534.88(G)×307.112(Y) |
| Parlaklık | 0 (cd/m²) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| İyi Görüş | Simetri |
| Cam Kalınlığı | - |
| Renk Derinliği | 16.7M 72% NTSC |
| Ağırlık | TBD |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| İşlem | - |
| Kontrast Oranı | 3000 : 1 (Tip.) (TM) |
| Çalışma Modu | PVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Tepki Süresi | 22 (Tip.)(G'den G'ye) ms |
| Geçirgenlik | 4.5% (Tip.)(Polarizatörlü) |
| Arka Aydınlatma | Arka Aydınlatma Yok |
| Kullanım Alanı | Masaüstü Monitör |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sürücü IC Listesi | Dahili COF6 kaynak çipleri |
| Sinyal Tipi | LVDS (2 kanal, 8-bit), 30 pin Konnektör |
| Voltaj Beslemesi | 5.0V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |