2026-04-16
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSM270DL03 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 12 (Tip.) ((Tr+Td) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| Destek Rengi | 16.7M |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Ağırlık | - |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | LVDSConector |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |