2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSM270DP01 |
| Diyagonal Boyut | 27.0" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 596.736(G)×335.664(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 609.2(G)×348.12(Y)×1.16(D) mm |
| Yüzey | Parlama Önleyici (Bulanıklık %25) |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 3000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | PVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görüş | Simetri |
| Tepki Süresi | 12 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Cam Derinliği | 0.40+0.40 mm |
| Geçirgenlik | 2.28% (Tip.)(Polarizatörlü) |
| Ekran Renkleri | 16.7M 69%NTSC |
| Lamba Tipi | Arka Işık Yok |
| Frekans | 144Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sürücü IC | COF Dahili 8 kaynak çipi |
| Panel Ağırlığı | 600g (Tip.) |
| Uygulama | Masaüstü Monitör、Oyun |
| Sinyal Arayüzü | eDP (4 Hat) , HBR2 (5.4G/hat) , 51 pin Konektör |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı.: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı.: -20 ~ 60 °C |