2026-04-16
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSM270HL02 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Renkleri Göster | 16.7M |
| Sıklık | 60Hz |
| Ağırlık | - |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| Yanıt Zamanı | 14 (Tip) (G'den G'ye) |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Masaüstü Monitörü |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |