2026-03-18
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSM270HP05-V01 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge ((mm) | 608.288 ((W) × 348.212 ((H) × 1.2 ((D) |
| Parlaklık | 0 (cd/m2) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| İyi görünüm | Simetri |
| Cam kalınlığı | 0.50+0.50 mm |
| Renk Derinliği | 16.7M % 70 NTSC |
| Kütle | 560g (Tip.) |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Tedavi | Antiglare |
| Kontrast oranı | 3000: 1 (Tip) (TM) |
| Çalışma Modu | SPVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Yanıt | 21 (Tip) ((G'den G'ye) ms |
| İletişimlilik | 4.25% (Tip) (Polarizer ile) |
| Arka ışık | B/L yok |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF6 kaynak yongaları |
| Sinyal Türü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |