2026-04-16
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSM270HP07 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge (mm) | 608.888×348.337×1.16 (H×V×D) |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 3000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 13/17 (Tip) ((Tr/Td) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | SPVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Cam kalınlığı | - |
| İletişimlilik | 4.25% (Tip) (Polarizer ile) |
| Renk Derinliği | 16.7M 69% NTSC |
| Arka ışık | B/L yok |
| Kütle | 600 g (Tip.) |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü, Oyun |
| Yenilenme Hızı | 144Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF 6 kaynak yongaları |
| Sinyal Türü | LVDS (4 ch, 8 bit), Bağlantı 61 pin |
| Voltaj kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |