2026-04-16
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSM290VP01 |
| Diyagonal Boyut | 29.0" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Çözünürlük | 2560(RGB)×1080 |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | - |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | - |
| Görüş Açısı | - |
| Çalışma Modu | PVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Desteklenen Renk | |
| Işık Kaynağı | Arka Işık Yok |
| Ağırlık | - |
| İçin Tasarlandı | Masaüstü Monitör |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | Olmadan |
| Arayüz Tipi | LVDS |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |