2026-03-28
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSM315DP01-M01 |
| Çapraz Boyut | 32.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 93PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 697.344 ((W) × 392.256 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge (mm) | 708.944×405.731×1.11 (H×V×D) |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 3000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 22 (Tip) (G'den G'ye) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | PVA, Normalde Siyah, Akıcı |
| Cam kalınlığı | 0.40+0.40 mm |
| İletişimlilik | 3.0% (Tip) (Polarizer ile) |
| Renk Derinliği | 16.7M % 70 NTSC |
| Arka ışık | B/L yok |
| Kütle | 900g (Tip.) |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü, Oyun |
| Yenilenme Hızı | 144Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF 8 kaynak yongaları |
| Sinyal Türü | eDP (4 şerit), HBR2 (5.4G/şerit), Connector51 pin |
| Voltaj kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |