2026-04-06
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSM315HP03-G |
| Diyagonal Boyut | 32.0" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 69PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 698.4(G)×392.85(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 708.34(G)×405.43(Y)×1.3(D) mm |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Plaka Kalınlığı | 0.40+0.50 mm |
| Desteklenen Renk | 16.7M 70% NTSC |
| Ağırlık | 870g (Maks.) |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| İşlem | Parlama Önleyici (Bulanıklık %25) |
| Kontrast Oranı | 3000:1 (Tip.) (TM) |
| Tepki Süresi | 22 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Çalışma Modu | PVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| İletkenlik | %4.5 (Tip.)(Polarizatörlü) |
| Işık Kaynağı | Arka Işık Yok |
| İçin Tasarlandı | Masaüstü Monitör |
| Dokunmatik Ekran | Olmadan |
| D-IC Detay | COF Dahili 6 kaynak çipi |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 kanal, 8-bit)30 pin Konnektör |
| Güç Kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 65 °C- |