2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSM340YP01 |
| Diyagonal Boyut | 34" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 3440(RGB)×1440 109PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 797.22(G)×333.72(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 807.22(G)×346.02(Y)×1.3(D) mm |
| Yüzey | Parlama Önleyici (Bulanıklık %25) |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 3000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | PVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görüş | Simetri |
| Tepki Süresi | 8 (Tip.)(Tr+Td) |
| Cam Derinliği | 0.50+0.50 mm |
| Geçirgenlik | %2.6 (Tip.)(Polarizörlü) |
| Ekran Renkleri | 16.7M %72NTSC |
| Lamba Tipi | Arka Işık Yok |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sürücü IC | COF Dahili 12 kaynak + 8 geçit çipi |
| Panel Ağırlığı | 770g (Maks.) |
| Uygulama | Masaüstü Monitör |
| Sinyal Arayüzü | eDP (4 Hat), 61 pin Konektör |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ;Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |