2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSM340YP03-M01 |
| Çapraz Boyut | 34" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 3440 ((RGB) × 1440 109PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 797.22 ((W) × 333.72 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 810.02 ((W) × 347.82 ((H) × 1.11 ((D) mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 30001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | PVA, Normalde Siyah, Akıcı |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 16 (Tip) ((Tr+Td) |
| Cam Derinliği | 0.40+0.40 mm |
| İletişimlilik | 2.6% (Tip) (Polarizer ile) |
| Renkleri Göster | 16.7M 68%NTSC |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC | COF İçeriye 12 kaynak çip yerleştirilmiştir |
| Panel Ağırlığı | 700/770g (Tip/En fazla.) |
| Uygulama | Masaüstü Monitörü |
| Sinyal Arayüzü | eDP (4 şerit), 51 düğme |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |