2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTA460HQ16 |
| Diyagonal Boyut | 46" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 47PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1018.08(G)×572.67(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | S-PVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görüntüleme | Simetri |
| Tepki Süresi | 8 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Ekran Renkleri | 1.07B 70%NTSC |
| Lamba Tipi | WLED, 30K saat |
| Frekans | - |
| Dokunmatik Ekran | Olmadan |
| Panel Ağırlığı | - |
| Uygulama | TV Setleri |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ;Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |