2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LTF550HJ03-A02 |
| Diyagonal Boyut | 55" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 40PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1209.6(G)×680.4(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar(mm) | 1247.6 × 719.9 (G×Y×D) |
| İşlem | Parlama Önleyici (Pus %0), Sert Kaplama (2H), Yansıma %1.0 (Maks.) |
| Parlaklık | 450 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 6000 : 1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 10 (Tip.)(Tr+Td) ms |
| İyi Görüş | Simetri |
| Çalışma Modu | S-PVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Renk Derinliği | 16.7M %79 NTSC |
| Arka Aydınlatma | WLED, LED Sürücülü |
| Ağırlık | 14.2/14.6Kg (Tip./Maks.) |
| Kullanım Alanı | TV Setleri |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | LVDS (2 kanal, 8-bit), 51 pin Konektör |
| Besleme Gerilimi | 12.0V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |