2026-03-27
| Üretici | SAMSUNG |
| Model Adı | LTI370LN03 |
| Ekran Boyutu | 37" (Yerel çubuk) |
| Ekran Tipi | LCM , a-Si TFT-LCD |
| Piksel Sayısı | 1920(RGB)×540 54PPI |
| Düzen | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan(mm) | 899.712 × 253.044 (Y×V) |
| Dış Boyutlar(mm) | 914.92 × 280.844 × 36.4 (Y×V×D) |
| Çerçeve Alanı(mm) | 903.71 × 257.04 (Y×V) |
| İşlem | Parlama Önleyici (Sis %25), Sert Kaplama (3H) |
| Parlaklık | 700 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 4000 : 1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 16 (Tip.)(Tr+Td) ms |
| Renk Derinliği | 16.7M %100 sRGB |
| Arka Aydınlatma | WLED , 50K saat , LED Sürücülü |
| Ağırlık | 4.70/5.00Kg (Tip./Maks.) |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Sinyal Tipi | LVDS (2 kanal, 10-bit) , 51 pin Konektör |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |