2026-03-31
| üretici | SAMSUNG |
| Model Adı | LTI460HN13 |
| ekran boyutu | 46 inç |
| Ekran tipi | a-Si TFT-LCD, sıvı kristal modülü; |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD, 47PPI |
| Piksel yapılandırması | RGB dikey çubuklar |
| Ekran boyutu | 1018.08(G)×572.67(Y) mm |
| fiziksel boyut | 1020.02(G)×574.61(Y)×68.1(D) mm |
| yüzey işlemi | Mat (Bulanıklık %25), Sert kaplama (2H) |
| Parlaklık | 700 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast | 4000:1 (Tip.) (TM) |
| En iyi açı | Tam görünüm |
| Optik mod | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki süresi | 8 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Renk sayısı | 16.7M, %100 sRGB |
| Arka aydınlatma tipi | WLED, 50K saat, LED sürücülü |
| Yamalı | 2.0 mm (aktiften aktife dikiş) |
| Uygulama | çoklu ekran |
| Yenileme hızı | 60Hz |
| Dokunmatik fonksiyon | Dokunmatik yok |
| sinyal sistemi | LVDS (2 kanal, 8-bit), 51 pin, terminal |
| Besleme gerilimi | 12.0V (Tip.) |
| Maksimum değerler | Çalışma: 0 ~ 50 °C; Depolama: -20 ~ 65 °C |