2026-03-31
| üretici | SAMSUNG |
| Model Adı | LTI460HN14 |
| ekran boyutu | 46 inç |
| Ekran tipi | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080 FHD 47PPI |
| Piksel yapılandırması | RGB dikey çubuklar |
| Ekran boyutu | 1018.08(G)×572.67(Y) mm |
| fiziksel boyut | 1020.02(Y)×574.61(V) ×68.1(D) mm |
| yüzey işlemi | Parlama önleyici (Sis %25), Sert kaplama (2H) |
| Parlaklık | 500cd/m² (Tip.) |
| Kontrast | 4000:1 (Tip.) (TM) |
| Optik mod | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki süresi | 8 (Tip.)(G'den G'ye) ms |
| Renk sayısı | 16.7M , %100 sRGB |
| Arka aydınlatma tipi | WLED , 50K saat, LED sürücülü |
| Yenileme hızı | 60Hz |
| sinyal sistemi | 51 pin LVDS (2 kanal, 8-bit) , terminal |
| Maksimum değerler | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |