2026-03-26
| üreticisi | Samsung |
| Model P/N | LTI550HN13 |
| Çapraz Boyut | 55" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 40PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 1209.6 ((W) ×680.4 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 1213.5 ((W) × 684.3 ((H) mm |
| Tedavi | Antiglare (Haze 44%) |
| Parlaklık | 700 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 40001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 8 (Tip) (G'den G'ye) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | SVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Destek Rengi | 16.7M 72% NTSC |
| Işık Kaynağı | WLED, LED Sürücü ile |
| Dikişli dikiş | 3.7 mm (aktif dikişten aktif dikişe) |
| Tasarlanmıştır | Video Duvarı |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 ch, 8 bit) konektörü |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |