2026-03-31
| üreticisi | Samsung |
| Model Adı | LTI550HN16 |
| ekran boyutu | 55.0 inç |
| Ekran tipi | LCM, a-Si TFT LCD |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080 [FHD] 40PPI |
| Piksel yapılandırması | RGB dikey çubuklar |
| Ekran boyutu | 1209.6 ((H) × 680.4 ((V) mm |
| Fiziksel boyut | 1211.6 ((H) × 682.4 ((V) × 68.1 ((D) mm |
| Yüzey işleme | Mat (Haze 25%), sert kaplama (2H) |
| Parlaklık (cd/m2) | 500cd/m2 (Tip.) |
| Karşıtlık | 40001 (Tip) (TM) |
| Optik mod | SVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt süresi | 8 (Tip) (G'den G'ye) ms |
| Yenilenme hızı | 60Hz |
| sinyal sistemi | LVDS (2 ch, 8-bit), terminal, 51 pin |
| Besleme voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Maksimum derecelendirme | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 65 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |