2026-03-13
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTL097QL01-A01 |
| Çapraz Boyut | 9.7" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2048 ((RGB) × 1536, QXGA 264PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 196.608 ((W) × 147.456 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | 420 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 16 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| Renk Derinliği | 16.7M |
| Arka ışık | WLED |
| Kütle | - |
| Kullanılır | Pad & Tablet |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | eDP (4 şerit), FPC |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |