2026-03-28
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LTL097XL04-201 |
| Diyagonal Boyut | 9.7" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 768(RGB)×1024, XGA 132PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 147.456(G)×196.608(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 153(G)×207.838(Y)×3.57(D) mm |
| Yüzey | Sert kaplama (2H), Yansıma önleyici |
| Parlaklık | 490 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 900:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | PLS, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görüntüleme | Simetri |
| Tepki Süresi | 25 (Tip.)(Tr+Tf) |
| Ekran Renkleri | 16.7M 71%NTSC |
| Lamba Tipi | 6S5PWLED, Sürücüsüz |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Panel Ağırlığı | 105±6g |
| Uygulama | Ped ve Tablet |
| Sinyal Arayüzü | MIPI (4 veri hattı), 34 pin Konektör |
| Giriş Voltajı | 1.8/5.4/-5.4V (Tip.)(VDD3/VSP/VSN) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı.: -25 ~ 60 °C ;Depolama Sıcaklığı.: -25 ~ 70 °C |