şirket vakaları Hakkında LTL097XL04-201 Samsung LCD ekranı İşlevlere ve parametrelere giriş
Etkinlikler
Bizimle İletişim
chance
Şimdi iletişime geçin
LTL097XL04-201 Samsung LCD ekranı İşlevlere ve parametrelere giriş
Marka Samsung
Model Numarası LTL097XL04-201
Diyagonal Boyut 9.7"
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 768(RGB)×1024, XGA 132PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 147.456(G)×196.608(Y) mm
Çerçeve Açıklığı -
Dış Boyutlar 153(G)×207.838(Y)×3.57(D) mm
Yüzey Sert kaplama (2H), Yansıma önleyici
Parlaklık 490 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 900:1 (Tip.) (TM)
Görüş Açısı 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Ekran Modu PLS, Normalde Siyah, Transmisif
En İyi Görüntüleme Simetri
Tepki Süresi 25 (Tip.)(Tr+Tf)
Ekran Renkleri 16.7M 71%NTSC
Lamba Tipi 6S5PWLED, Sürücüsüz
Frekans 60Hz
Dokunmatik Ekran Yok
Panel Ağırlığı 105±6g
Uygulama Ped ve Tablet
Sinyal Arayüzü MIPI (4 veri hattı), 34 pin Konektör
Giriş Voltajı 1.8/5.4/-5.4V (Tip.)(VDD3/VSP/VSN)
Ortam Çalışma Sıcaklığı.: -25 ~ 60 °C ;Depolama Sıcaklığı.: -25 ~ 70 °C