2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTL120QL01-003 |
| Çapraz Boyut | 12.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2160 ((RGB) × 1440 215PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 254.016 ((W) × 169.344 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 263.42 ((W) × 182.26 ((H) × 4.29 ((D) mm |
| Yüzey | Sert kaplama (2H) |
| Parlaklık | - |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 25/35 (Max.) ((Tr/Td) |
| Renkleri Göster | 16.7M |
| Lamba tipi | 9S6PWLED, 12K saat, LED Sürücü ile |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Şekil tarzı | - |
| Uygulama | dizüstü bilgisayar, iPad ve tablet |
| Sinyal Arayüzü | eDP (4 şerit), 40 düğme |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |