2026-03-28
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTL123YL01-005 |
| Çapraz Boyut | 12.3 |
| Panel Türü | Oksit TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2736 ((RGB) × 1824 267PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 259.783 ((W) × 173.189 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | - |
| Kontrast oranı | 14001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | - |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| Destek Rengi | 16.7M |
| Işık Kaynağı | WLED, 12K saat |
| Ağırlık | - |
| Tasarlanmıştır | Pad & Tablet |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |