2026-04-01
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTL129JL01-A03 |
| Diyagonal Boyut | 12.9" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, Montaj |
| Çözünürlük | 2732(RGB)×2048 |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | - |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | - |
| Desteklenen Renk | 16.7M |
| Işık Kaynağı | WLED |
| Ağırlık | - |
| İçin Tasarlandı | Pad ve Tablet |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | - |
| Arayüz Tipi | eDP |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |