2026-04-14
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTM230HP04 |
| Diyagonal Boyut | 23.0" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 95PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 509.76(G)×286.74(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Parlaklık | - |
| Kontrast Oranı | 3000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | 17/8 (Tip.)(Tr/Td) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | PVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Desteklenen Renk | 16.7M 72%NTSC |
| Işık Kaynağı | |
| Ağırlık | - |
| İçin Tasarlandı | Masaüstü Monitör |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | Olmadan |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 kanal, 8-bit) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |