2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTM236FL01-201 |
| Çapraz Boyut | 23.6" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 187PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 521.28 ((W) × 293.22 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 544.8 ((W) ×320.5 ((H) ×11 ((D) mm |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 14 (Tip) (G'den G'ye) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| Renk Derinliği | 16.7M %100sRGB |
| Arka ışık | 4 dize WLED, 30K saat, Sürücü yok |
| Kütle | 2.86Kg (Max.) |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | eDP (4 şerit), 51 düğme |
| Voltaj kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |