2026-04-06
| Üretici | Samsung |
| Model Adı | LTM236FL02-Q01 |
| Ekran Boyutu | 23.6 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 3840(RGB)×2160, UHD 187PPI |
| Piksel düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 521.28(G)×293.22(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar (mm) | - |
| İşlem | - |
| Parlaklık | - |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 14 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Desteklenen Renk | 16.7M %100 sRGB |
| Işık Kaynağı | WLED , 30K saat |
| Ağırlık | - |
| Kullanım Alanı | Masaüstü Monitör |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | eDP (4 Lane) , 51 pin Konnektör |
| Voltaj Beslemesi | 5.0V (Tip.) |
| Ortam Koşulları | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |